PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 22. 4. 2015 – Nemocnice hledá partnera

Zasedání zastupitelstva začalo při účasti 18-ti zastupitelů, během jednání se tři dostavili. Nejdůležitějším bodem jednání byl nově zařazený bod (nebyl ve zveřejněném programu) „Zpráva vedení Nemocnice Sušice o. p. s. o personální situaci.“

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Nemocnice Sušice hledá pomoc

Jsme městem, které může svým občanům nabídnout zdravotnické služby nejen v ambulancích lékařů, ale i v prostorách moderní nemocnice. To je určitě pozitivní přínos, který zlepšuje kvalitu života v Sušici. V poslední době se však ukazuje, že nemocnice již nemá personální kapacity na zajištění svého provozu. Jde o celostátní problém, kdy v lůžkových zařízeních chybějí lékaři i sestřičky.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Pomůže Plzeňský kraj sušické nemocnici?

Sto dní hájení je pryč
Když jsem v prosinci loňského roku přijala nabídku na funkci krajské radní pro zdravotnictví, věděla jsem, že půjde o "křest ohněm". Jsem ekonomka a po dvacetileté práci v bance to byla příležitost začít něco úplně jiného. Dnes už vím, že nezávislý pohled na problémy ve zdravotnictví "zvenčí" je užitečný.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Když Babiš dluží Babišovi

Z výroční zprávy o hospodaření hnutí ANO vyplývá, že hnutí dluží předsedovi Andreji Babišovi 65 miliónů korun. Vezmeme-li v úvahu, že ANO je jeho de facto osobním projektem, mohli bychom říct, že Babiš dluží oněch 65 miliónů sám sobě. Nu co, namítnou mnozí.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon 38. sjezd ČSSD - Nový začátek pro naši zemi

Sociální demokracie si na svém 38. sjezdu (13. - 14. 3. 2015) zvolila nového předsedu. Stal se jím dosavadní šéf ČSSD Bohuslav Sobotka. V tajné volbě získal 85% hlasů, z celkového počtu 713 delegátů ho volilo 606.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Oslavy osvobození 2022
Počet návštěv
23310
DnesDnes8
VčeraVčera23
Tento týdenTento týden53
Tento měsícTento měsíc405
CelkemCelkem23310
Denní maximum 03-23-2021 : 84
Přihlášení uživ. 0
Hosté 1
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012