PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Povolební zamyšlení

Volby skončily. Naše strana (ČSSD) obhájila 4 mandáty z minulého období, není to sice úspěch, ale ani prohra. Děkujeme proto všem občanům, kteří nám dali hlas.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Poděkování voličůmDěkujeme všem, kteří přišli k volbám a dali hlas České straně sociálně demokratické. Získali jsme 4 mandáty a zastupiteli se stávají: Ing. Milena Stárková, Mgr. Zdeňka Řezníčková, Mgr. Dagmar Karlíková a Mgr. Radovan Sloup.
 

PostHeaderIcon Zneužívání doplatku na bydlení: Vláda přiškrtí kohoutky

Majitelům ubytoven končí žně. Vydělávat na lidech, kteří žijí v mnohdy nedůstojných podmínkách hromadných ubikací, už nebude tak snadné jako dosud. Vláda utáhne penězovody: mění pravidla doplatku na bydlení – nejzneužívanější dávky v Česku. Budou ale chystané změny k vymýcení kšeftů s chudobou stačit?

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 17. 9.2014

28. zasedání Zastupitelstva města Sušice se zúčastnili všichni zastupitelé.
K nejdůležitějším bodům patřil Odkup haly TJ Sušice a Vydání Územního plánu Sušice.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Úspěch vnitrostranického referenda ČSSD: Třikrát ano!

Vnitrostranické referendum sociální demokracie se setkalo se značným zájmem členské základny.  Účastnilo se ho celkem 52,19 procent členů, což v přepočtu na absolutní čísla představuje přesně 11 783 došlých modrých hlasovacích obálek. Rozesláno bylo 22 577 obálek. Vůbec první řádné korespondenční referendum v historii ČSSD také ukázalo na vůli členské základny získat možnost schvalovat kandidátky, posílit postavení žen na kandidátkách nebo omezit kumulaci placených veřejných funkcí. Podmínkou platnosti referenda byla účast alespoň 25 % všech členů ČSSD. Tato podmínka byla překročena dvojnásobně. Výsledek referenda je podle stanov ČSSD závazný.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Vánoční posezení 2019
Počet návštěv
27594
DnesDnes3
VčeraVčera14
Tento týdenTento týden17
Tento měsícTento měsíc358
CelkemCelkem27594
Denní maximum 12-21-2019 : 164
Přihlášení uživ. 0
Hosté 1
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012