PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Když Babiš dluží Babišovi

Z výroční zprávy o hospodaření hnutí ANO vyplývá, že hnutí dluží předsedovi Andreji Babišovi 65 miliónů korun. Vezmeme-li v úvahu, že ANO je jeho de facto osobním projektem, mohli bychom říct, že Babiš dluží oněch 65 miliónů sám sobě. Nu co, namítnou mnozí.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Pomůže Plzeňský kraj sušické nemocnici?

Sto dní hájení je pryč
Když jsem v prosinci loňského roku přijala nabídku na funkci krajské radní pro zdravotnictví, věděla jsem, že půjde o "křest ohněm". Jsem ekonomka a po dvacetileté práci v bance to byla příležitost začít něco úplně jiného. Dnes už vím, že nezávislý pohled na problémy ve zdravotnictví "zvenčí" je užitečný.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města - 18. 2. 2015 – kontrola z Ministerstva vnitra ČR

Z letošního prvního zasedání zastupitelstva se omluvilo pět zastupitelů: MUDr. Jiří Choc, Mgr. Dagmar Karlíková, Mgr. Radovan Sloup, MUDr. Rudolf Voldřich, Ing. Tomáš Zelený.
Jednohlasně byl schválen plán činnosti finančního a kontrolního výboru.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon 38. sjezd ČSSD - Nový začátek pro naši zemi

Sociální demokracie si na svém 38. sjezdu (13. - 14. 3. 2015) zvolila nového předsedu. Stal se jím dosavadní šéf ČSSD Bohuslav Sobotka. V tajné volbě získal 85% hlasů, z celkového počtu 713 delegátů ho volilo 606.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon „Krev je nejdražší tekutina na světě“,

píše se v učebnici pro střední zdravotnické školy. Spousta lidí nezná ani svou krevní skupinu a v poklidu prožije celý svůj život. Přesto není na škodu vědět, co nám koluje v žilách, jakou máme krevní skupinu, a že může přijít chvíle, kdy tato tekutina bude mít pro nás zásadní význam. Komplikovaný porod, složitá operace, vážná nemoc nebo nečekaný úraz - to všechno jsou situace, kdy můžeme potřebovat krevní transfuzi, abychom přežili. Jsou mezi námi tací, kteří se rozhodli nezištně pomáhat tím, že svou krev darují ve prospěch druhých.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Kr. konference 18. 3. 2023
Počet návštěv
48561
DnesDnes4
VčeraVčera13
Tento týdenTento týden68
Tento měsícTento měsíc225
CelkemCelkem48561
Denní maximum 12-28-2022 : 469
Přihlášení uživ. 0
Hosté 4
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012