PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Bude jednou Sušice hasit požár?

10. září schválili zastupitelé Plzeňského kraje dvěma obcím na Stříbrsku v rámci programu „Podpora obcí Plzeňského kraje při zajišťování bezpečnosti v souvislosti s rozvojem průmyslových zón“ dotace milion korun. Peníze jsou určeny pro rozšíření fungování městské policie tam, kde v minulosti vyrostly haly-montovny, zaměstnávající cizí státní příslušníky.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Občan má právo vědět

Zasedání zastupitelstva jsou veřejná, ale ne každý může být osobně přítomen (v Sušici se konají od 16 hodin). Proto mnohá města pořizují videozáznam a tím umožňují svým občanům sledovat jednání online z pohodlí domova či si pustit záznam později. Ale v Sušici je to problém!

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Sušičané bojovali za malé nemocnice-19.7.2018

Sušice – Stovky lidí se sešly ve čtvrtek na náměstí v Sušici, aby podpořily boj o záchranu malých regionálních nemocnic.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Fakta o nemocnici

Také nejste spokojeni s vývojem dění v sušické nemocnici? Zde jsou fakta za poslední 3 roky:
Červen 2015 – O dlouhodobý pronájem nemocnice měly zájem čtyři subjekty. Zastupitelé na základě 30-ti minutové prezentace každého z nich vybrali pořadí: 1. Nemos, 2. Penta, 3. Agel, 4. Plzeňský kraj a pověřili starostu jednat o smlouvě s Nemosem a Pentou.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 13.6.2018 - koupě areálu Mabet za 9,9 mil.

Na poslední zastupitelstvo před letními prázdninami se dostavilo 16 zastupitelů, později ještě přišel MUDr. Rudolf  Voldřich. Omluvili se: Daniel Čámský, PhDr. Jan Lhoták, Miroslav Vrhel, Ing. Tomáš Zelený, Ph.D.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Vánoční posezení 2019
Počet návštěv
20798
DnesDnes5
VčeraVčera13
Tento týdenTento týden105
Tento měsícTento měsíc398
CelkemCelkem20798
Denní maximum 03-23-2021 : 84
Přihlášení uživ. 0
Hosté 4
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012