PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Záchranka v nových prostorách

Nové výjezdové stanoviště Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje (ZZS PK) bylo  otevřeno 1. dubna v Sušici, ve zrekonstruovaných prostorách  areálu soukromé společnosti v ulici Nová 252.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Výlet do Prahy

Členové a sympatizanti ČSSD ze Sušicka a Klatovska se vydali 6.4. 2016 na výlet do Prahy. Na programu byla návštěva Senátu, Poslanecké sněmovny a Lidového domu.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 17. února 2016 – Finanční výbor navrhuje vypovědět smlouvy Bytservisu

Členové zastupitelstva se sešli v počtu 17, omluveni byli : Ing. Tomáš Zelený Ph.D., PhDr. Jan Lhoták, MUDr. Rudolf Voldřich, Mgr. Dagmar Karlíková.
.

 Dům č. p. 48/I, Stará lékárnastavebně technické posouzení objektu.
Společnost ŠUMAVAPLAN, spol. s. r. o. zpracovala studii stavebně technického posouzení objektu, která je k nahlédnutí v kanceláři odboru majetku. Studie obsahuje restaurátorský průzkum, statický výpočet a průzkum vlhkosti zdiva.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Narozeniny paní M. Hanišové - 95 let

Nejstarší členka Místní organizace ČSSD Sušice paní Miloslava Hanišová se 26. 4. 2016 dožívá 95 let.Pogratulovat jí přišlo několik členů sušické organizace společně s poslancem Parlamentu ČR Igorem Jakubčíkem. Kromě kytičky a malého dárku dostala paní Miluška Pamětní medaili a Čestné uznání předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky (viz fotogalerie).

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Lídrem ČSSD do voleb v Plzeňském kraji bude Josef Bernard

Bývalý dlouholetý ředitel plzeňské Škody Transportation, padesátiletý Josef Bernard, by měl na podzim vést kandidátku ČSSD do krajských voleb v Plzeňském kraji.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Vánoční posezení 2019
Počet návštěv
22665
DnesDnes16
VčeraVčera50
Tento týdenTento týden66
Tento měsícTento měsíc801
CelkemCelkem22665
Denní maximum 12-21-2019 : 164
Přihlášení uživ. 0
Hosté 2
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012