PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 21. 6. 2017 – plní správní rada nemocnice své povinnosti?

Přítomno bylo 16 zastupitelů, omluveni: Mgr. Božena Kudová, Mgr. Dagmar Karlíková, Mgr. Čestmír Kříž, Miroslav Vrhel, Ing. Tomáš Zelený, Ph.D.
Jedním z prvních bodů byla zpráva dozorčí rady Nemocnice Sušice, o.p.s., kterou předložila Z. Řezníčková.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 19.4.2017 – změny v nemocnici nechceme, dodržte sliby!

Dubnového jednání zastupitelstva se zúčastnilo všech 21 zastupitelů. Zástupce společnosti NEMOS GROUP a. s. Mgr. David Soukup představil návrh změn v sušické nemocnici. Po tříhodinové diskusi (zcela chybí jakýkoliv záznam či zápis diskuse) a vzhledem k negativním stanoviskům většiny zastupitelů k navrhovaným změnám navrhl pan starosta hlasovat o doporučujícím usnesení ve znění:

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Patálie kolem nemocnice aneb O peníze jde až v první řadě

Když se v polovině roku 2015 město rozhodlo nabídnout sušickou nemocnici do dlouhodobého pronájmu, mělo k tomu čistě racionální důvody. Kvůli nedostatku zdravotnického personálu, dlouhodobě špatně placeného, hrozilo uzavření interny a omezení zdravotní péče pro občany. Město mělo jiné priority, než ze svého rozpočtu sanovat ztráty špitálu.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Deník šumavského vinaře


9.6. Den první – den družební

Nalodění patnácti statečných je v sedm hodin ráno v Sušici na „Letišti“. Téměř zaplněný minibus vyráží směr úrodný Dolnomoravský úval. Po cestě probíhá trénink mužstva, abychom zvítězili v bitvě s tekutým moravským zlatem. První klání nás čeká ve vinných sklepích v Plžích (české dědictví UNESCO). Vesnická památková rezervace nás opravdu uchvacuje.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Jednodenní chirurgie dostala v Sušici od zastupitelů "stopku"

V Nemocnici Sušice bude nadále pokračovat akutní chirurgická péče.

Sušice – Jednodenní chirurgie, kterou chtěla sušická nemocnice zavést od května, nedostala zelenou od tamního zastupitelstva. Nadále tam tak musí být zachována 24hodinová akutní péče jako doposud, jak se zavázal Nemos při podpisu smlouvy, když nemocnici přebíral. Zastupitele pobouřilo i to, že se většina z nich o plánu zavést jednodenní chirurgii dozvěděla až z médií.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Kr. konference 18. 3. 2023
Počet návštěv
48561
DnesDnes4
VčeraVčera13
Tento týdenTento týden68
Tento měsícTento měsíc225
CelkemCelkem48561
Denní maximum 12-28-2022 : 469
Přihlášení uživ. 0
Hosté 3
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012