PostHeaderIcon Novinky

PostHeaderIcon Setkání se seniory

Již čtrnáctým rokem se pravidelně setkáváme se sušickými seniory v Domě s pečovatelskou službou. Letos k nám zavítal i poslanec Igor Jakubčík a senátor Jan Látka. Otázky se točily především okolo zdravotnictví a sociálních služeb.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města 16. září 2015 – odpadové hospodářství

Ze sedmého zasedání zastupitelstva se omluvil Daniel Čámský a František Jelínek. V úvodu starosta připomněl úmrtí pana Josefa Maršáta, významného občana města Sušice a doc. Ing. Zdeňka Papeše, CSc., dlouholetého předsedu spolku Pražský Sušičan a čestného občana města Sušice. Zastupitelé uctili jejich památku minutou ticha.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon ČSSD ulovila byznysmena

Spolumajitel Škoda Transportation by měl být jedním z budoucích lídrů strany.

 Hlavní vládní strana se mění. Sociální demokracie vždy spoléhala na stranické kádry, z jejichž zásob čerpala při sestavování kandidátních listin. Jenže to už neplatí. Konkurence z tábora hnutí ANO přiměla ČSSD k novému trendu: angažmá nestranických osobností, a to dokonce ze světa byznysu. Prvním takovým případem je spolumajitel plzeňského strojírenského obra Škody Transportation Josef Bernard.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Josef Bernard diskutoval v Sušici

Na schůzi místní organizace ČSSD Sušice se přijel členům představit bývalý generální ředitel Škody Transportation Josef Bernard, možný kandidát na lídra v krajských volbách 2016.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zastupitelstvo města - 17. 6. 2015 – Nemocnice bude soukromá

Jednání začalo s počtem přítomných zastupitelů 16, později se dostavili další 4, tedy 20 zastupitelů. Omluvena byla Mgr. Božena Kudová. Bod Návrh strategické spolupráce na provozování Nemocnice Sušice o. p. s. zastupitelé v programu posunuli na pozdější dobu, aby mohl být přítomen i MUDr. Rudolf Voldřich. Starosta podal informaci o rezignaci Ing. Mileny Stárkové s tím, že mandát zastupitele získal pan Miroslav Vrhel.

Celý článek...

 
Vyhledávání
Kr. konference 18. 3. 2023
Počet návštěv
48563
DnesDnes6
VčeraVčera13
Tento týdenTento týden70
Tento měsícTento měsíc227
CelkemCelkem48563
Denní maximum 12-28-2022 : 469
Přihlášení uživ. 0
Hosté 2
Registrovaní 37
...z toho dnes 0
Kdo je online
-
Počítáno od
16. 9. 2012